Firemní poznámkové bloky s vazbou twin-wire

Dvojitá kroužková vazba twin-wire

Dvojitá kroužková vazba Twin Wire je nejdokonalejší způsob použití spirály v knihařské vazbě. Umožňuje snadné otáčení listů až o 360° bez vzájemného posunutí stránek. Výrobek zůstává otevřený na zvolené stránce a samovolně se nezavírá. Spirálu je možné rozdělit na několik částí, což i nabízíme v rámci dělené kroužkové vazby twin-wire.

Uplatnění této vazby se nachází zejména při výrobě nástěnných a stolních kalendářů, diářů a poznámkových bloků. S twin-wire vazbou kompletujeme také katalogy, mapy a různé firemní tiskoviny. Tato vazba umožňuje již při zpracování / výrobě poznámkového bloku přidání plnobarevné obálky. Všechny poznámkové bloky - velikost A4 a A5, kroužkovou vazbu twin-wire dělenou i nedělenou, různé barevnosti tisku poznámkového bloku, poznámkový blok s obálkou i bez obálky - to vše si můžete on-line spočítat v sekci "ON-LINE KALKULACE".


Jak vypadá blok s kroužkovou vazbou / vazbou twin-wire?

Poznámkový blok
vazba twin-wire boční
Poznámkový blok
vazba twin-wire boční dělená
Poznámkový blok
vazba twin-wire horní
Poznámkový blok
vazba twin-wire horní dělená
Firemní poznámkový blok - vazba twin-wire boční Firemní poznámkový blok - vazba twin-wire boční dělená Firemní poznámkový blok - vazba twin-wire horní Firemní poznámkový blok - vazba twin-wire horní dělená
BlackWEB - profesionální tvorba a vývoj webových prezentací © 2014 | Code by BlackWEB